Zaměstnanci a zákazníci havířovského hypermarketu Tesco věnovali mnoho voňavých dárků seniorům a seniorkám z domova seniorů Senecura. Byli jsme překvapeni, kolik krásných věcí z oddělení drogerie jsme obdrželi a věděli jsme, že udělají obrovskou radost, a taky že jo!

Z kanceláře ředitele domova seniorů Senecura pana Romana Bigaje se na chvíli stala „ježíšková dílna“, spolu s dobrovolnicemi z projektu „Bo sme partyja“, vč. kontaktní osoby paní Dagmar Puščákové, jsme pilně balily všechny voňavé dárečky do jednotlivých balíčků. Podařilo se nám nabalit téměř 80 balíčků, a to v rekordním čase! Postupně jsme je pak rozvážely po pokojích, kde na nás čekali dojatí senioři a seniorky. Srdíčka se nám rozechvěla, když jsme viděly slzičky v očích těch milých starých lidí. Také nám přáli pokojné svátky a jedna paní poznamenala: „Víte, všichni nám přejí pěkné vánoce, ale když je někdo osamělý, tak to je to nejhorší….“ Je to naprostá pravda, moc si přejeme, aby nikdo nebyl sám, zvláště v tomto vánočním čase. Odcházely jsme s nádherným pocitem, že jsme mohly vnést aspoň trochu radosti těmto lidem.

Velmi děkujeme hypermarketu Tesco Havířov za všechny tyto dárky, přinesly mnoho šťastných úsměvů a být u předávání těchto voňavých balíčků byl pro nás krásný zážitek.