Dobrovolnické centrum ADRA hledá dobrovolníky, kteří by chtěli věnovat několik hodin týdně svého volného času klientům Nového domova v Karviné.

Dobrovolníci pomáhají seniorům překonávat samotu, podporují jejich aktivitu a vyplňují jejich volný čas. Povídají si, předčítají z knih, novin nebo časopisů, luští společně křížovky, hrají společenské hry, doprovázejí seniory na procházkách a mohou se také zapojit do společenských akcí.

Chcete se podělit o svůj volný čas, své zkušenosti a nápady?

 

Školení pro zájemce se koná ve středu 20. března 2013 od 15.00 hodin v NOVÉM DOMOVĚ, na ul. U Bažantnice 1564/15 v Karviné-Novém Městě.

 

Dobrovolníkem se může stát každý od 18-ti let věku. Nezáleží na znalostech nebo speciálních schopnostech. Jediné co je potřeba, je čas, který můžete věnovat, a to třeba jen jednu nebo dvě hodiny týdně. Dobrovolníkům nabízíme odbornou podporu, pojištění a proplacení cestovních nákladů.

 

V případě zájmu o školení nebo další informace volejte na číslo 732 509 400, pište na adresu hana.cadova@adra.cz, nebo navštivte webové stránky www.adrahavirov.cz