Zaměstnanci bohumínské firmy BONATRANS GROUP a. s. znovu ukázali vlídná srdce a chuť dělat něco pro druhé. Prostřednictvím ADRY se jako firemní dobrovolníci tentokrát zaměřili na děti. Konkrétně se rozhodli pro Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Maják v Orlové. NZDM Maják patří pod neziskovou organizaci Futra, takže pořízení většího množství her a různých edukativních pomůcek pro děti, které do Majáku pravidelně dochází, není vždy jednoduché.

V Bonatransu proto přišli s nápadem vyhlásit sbírku hraček, knížek, stolních her a různých výtvarných pomůcek. Nejenže byla sbírka bohatá, zaměstnanci rovněž všechno ochotně přivezli až do Orlové. A že toho bylo! Mezi dárky se dokonce objevila i herní konzole nebo mikroskop. „Majákoví“ zaměstananci měli vskutku velkou radost a nemůžou se dočkat toho překvapení, až docházející děti objeví spoustu deskovek, zajímavých encyklopedií, omalovánek nebo kreativního tvoření.

A proto patří VELKÝ DÍK firemním dobrovolníkům z Bonatransu a také všem ostatním zaměstnancům, kteří se připojili ke sbírce pro Maják. Vždyť díky nim budou moci zdejší zaměstnanci i ADRA dobrovolníci smysluplněji trávit s dětmi jejich volný čas.