Přesně na den se opět po roce konala akce v Domově seniorů v Českém Těšíně pod názvem „senior zve svého dobrovolníka“. Ve čtvrtek odpoledne jsme zažili jedinečné setkání skvělých lidí, o úžasný program se postarali zaměstnanci Domova seniorů Český Těšín a nám přizvaným Adrákům se doslova tajil dech.

Hudební vystoupení pana Brunka bylo báječné, hrál na kytaru i harmoniku s takovou energií, že to přimělo nejednoho účastníka ke zpěvu. O skvělou zábavu se postarala aktivizační pracovnice paní Zajonc, která nás nepřestávala překvapovat svým obrovským nadšením a strhla tak ke zpěvu úplně všechny přítomné. Mimo jiné si připravila kvíz – dle obrázků jsme hádali názvy písní, které jsme pak zpívali.

Po pár minutách jsme všichni byli jedna rodina, zpívali jsme české i polské písně, veliký úspěch měla skladba „Ó du a lajne, kobzole su fajne…“. Bylo nám krásně na duši, takovou atmosféru snad neumí vykouzlit nikdo. Je to jen další důkaz, jak úžasní lidé jsou v Domově seniorů Český Těšín, že právě tam je jejich srdíčko a je to znát…  Byl to opravdu jedinečný zážitek, na který nikdy nezapomeneme 🙂