Jednoho krásného májového dne se v Centru sociálních služeb v Bohumíně posadila do cyklorikši milá seniorka a vydala se s našim ADRA dobrovolníkem na první projížďku do bohumínského parku. Dobrovolník se krátce proškolil pro ovládání cyklorikši a společně vyrazili plní očekávání zážitků z první jízdy. Počasí přálo a odvážné seniorce se projížďka líbila natolik, že poprosila dobrovolníka ještě o jedno kolečko po parku. Bylo to báječné, oba si tuto jízdu moooc užili a již se těší na další společné vyjížďky ?
Budeme moc rádi, když se nám přihlásí další zájemci, kteří rádi jezdí na kole a chtěli by spojit příjemné s užitečným. Nové zájemce o dobrovolnictví rádi proškolíme a na základě sepsání smlouvy o dobrovolnické činnosti i pojistíme.
A pak už jen stačí se přihlásit dle svých časových možností, Centrum sociálních služeb domluví zájemce o projížďku z řad seniorů a může se vyjet.
Nejbližší školení se koná zítra – v úterý 24.5.2022 od 15:30 do 18:30 v Domově Jistoty v Novém Bohumíně na ul. Šunychelská 1159. Přihlásit se můžete u koordinátorky Gabky Barišové: 720 073 583.
Přijďte, staňte se dobrovolníkem a rozdávejte radost – ať už na rikši nebo jakýmkoliv jiným způsobem, rádi Vás mezi sebou přivítáme.
TADY SE PODÍVEJTE NA REPORTÁŽ Tik Bohumín