Adra Frýdek – Místek a Adra Havířov od března spouští naprosto unikátní kampaň zaměřenou na podporu dobrovolnictví. Naši dobrovolníci zpříjemňují čas seniorům, dětem, pacientům a lidem s postižením. „Naše společnost je ráda, že může poskytnout celkem 6 autobusů, na kterých budou polepy Adra Havířov a Frýdek – Místek, navíc budou moci zveřejňovat informace přímo v našich autobusech,“ řekl při podpisu darovací smlouvy Tomáš Vavřík, generální ředitel 3ČSAD.

Autobusy vyjedou na začátku března v Havířově, Karviné a Orlové další tři pak v regionu Frýdek -Místek. „ Dlouhodobě nás oslovují další a další organizace, že by uvítaly ke svým klientům dobrovolníky. Díky této spolupráci se zpráva o tom, že dobrovolníci jsou u nás vítáni, dostane k dalším lidem,“ řekla Hana Čadová, vedoucí Adra Havířov. Unikátní kampaň také podpořila petřvaldská tiskárna Factory – Print, která polepy připravila pouze za výrobní náklady.

Adrácké autobusy budou jezdit od března 2019 do března 2020. Za běžných okolností by celková hodnota pronájmu převyšovala částku 260.000 korun. To je rekordní suma a 3ČSAD se tak stává jedním z hlavních partnerů Adra. „Obě společnosti ADRA a 3ČSAD jsou tu pro lidi, jsem ráda, že společně můžeme lidi také propojovat,“ dodala Hana Čadová.