Dobrovolníci ADRY strávili několik adventních odpolední v tzv. tvořivém domečku na náměstí v Havířově. Připravili si pro děti omalovánky, stromečky a zvonečky na vystřihování, papírová zvířátka na skládání a jiné zajímavé výrobky.

Domeček navštívilo mnoho dětí, některé chodily téměř denně. Každé dítko dalo přednost jinému výrobku, často se zapojovali i maminky, tatínkové, babičky a dědečkové. Z jejich originálních prací měli radost jak rodiče, prarodiče, tak i my Adráci. Za odměnu pak děti dostaly malou pozornost – balíček složený z drobných hraček, tužky a dobrůtky.

Kresbami jsme vyzdobili okna havířovského tvořivého domečku. Své výrobky děti mohly dát do společné obálky a ze všech se pak v pondělí 22.12. v 17h losovalo celkem 5 hlavních a 20 vedlejších hodnotných cen. Radost dětí byla veliká, úsměvy na rtech jsme vykouzlili i v tomto mrazivém počasí. Všechny děti a jejich dospělácký doprovod jsme ještě potěšili chutným cukrovím a jinými dobrotami. Byla to moc krásná a příjemná odpoledne, říkáme si, že možná právě děti jsou kouzlem vánoc… Věříme, že si to pěkně užili všichni, kteří nás v ty dny navštívili, a my se už těšíme na příští rok 🙂