Z technických důvodů jsme bohužel nuceni zrušit na zítřek plánovaný ADRAběh ve Zlíně. Všem přihlášeným se velice omlouváme. Připomínáme, že možnost zúčastnit se „virtuálního“ ADRAběhu nadále trvá. Děkujeme za pochopení.

Komu a jak letos pomůžeme?

ADRAběh je již tradiční benefiční akcí organizace ADRA na podporu lidí v nouzi doma i v zahraničí. Letos uhrazením startovného podpoříte naše dobrovolnická centra. Dobrovolníci a dobrovolnice dochází do domácností, zdravotnických a dalších zařízení a dělají společnost těm, kdo často nikoho jiného v životě nemají. Navštěvují osamělé seniory, pacienty v nemocnicích, lidi se zdravotním postižením či znevýhodněné děti. ADRA tyto dobrovolníky vyhledává, školí, pojišťuje, a především propojuje s těmi, kdo jejich pomoc potřebují. Právě na to bude využit výtěžek ze startovného letošního ADRAběhu.

Jak se můžete zapojit

V prvním kroku se potřebujete zaregistrovat. Uděláte to jednoduše vyplněním formuláře na webu partnera ADRAběhu, organizace Rozběháme Česko. Základní startovné je 250 Kč, můžete ale přispět i vyšší částkou podle vašeho uvážení. Po registraci pak v termínu 7.5. – 21.5. 2024 poběžíte nebo půjdete buď “virtuálně”, tedy budete sbírat kilometry tam, kde zrovna jste, vám příjemným tempem a kdy se vám hodí. Zdolané kilometry můžete nahrávat na web Rozběháme Česko a získat tak elektronický diplom. Běžce či chodce s největším počtem naběhaných a nachozených kilometrů pak oceníme dárky od našich firemních partnerů. Zároveň se s námi ale můžete potkat i na některém ze společných výběhů napříč republikou!

Kdy se poběží ve zlíně?

Ve Zlíně poběžíme v úterý 14. května v 16.hodin. Sejdeme se u Dobrovolnického centra na adrese Burešov 4886, Zlín a vydáme se společně na cestu buď během, nebo procházkou.

Délka trasy pro pěší je 2 km (https://mapy.cz/s/ducobadura), běžci poběží krásných 5 km (https://mapy.cz/s/jamajalato). V cíli bude všechny čekat malé občerstvení.

Těšíme se na vás! 

Chcete běžet pro dobrovolnictví?

Přidat se k ADRAběhu můžete jednoduše zaregistrováním a uhrazením startovného na webu našeho partnera Rozběháme Česko.