Když chcete v životě něco dokázat, ať už velkého či malého, víte, že je zapotřebí se na to soustředit, snažit se, podřídit tomu třeba svůj čas, myšlenky a síly. Když sportovci chtějí vyhrát, jsou ochotni svůj čas zaměřit na trénink, přizpůsobí tomu své stravovací návyky a mnoho dalších skutečností ve svém životě.

A tak jsme vděčni za vizi studentů, kteří se s námi sešli na gymnáziu v Rožnově pod Radhoštěm  ve středoškolském dobrovolnickém klubu. Byli a jsou ochotni „obětovat“ svůj volný čas, soustředit svoji sílu i chuť k tomu, aby docházeli do Domova pro seniory se svým programem pro klienty tohoto zařízení. 

Naší vizí je se pravidelně scházet, budovat spolu vztahy, sdílet se o našich zkušenostech v rámci tohoto projektu, povzbuzovat se, motivovat další studenty a hlavně plánovat, připravovat aktivity pro osamělé babičky, dědečky.

Našim cílem, za kterým chceme společně jít je to, abychom mohli svojí přítomností, blízkostí potěšit vzácné lidi, klienty tohoto Domova pro seniory v Rožnově pod Radhoštěm. 

Věřím tomu, že na této cestě my sami nalezneme nejednu perlu, která bude dosahovat veliké hodnoty v našem životě.

 

Ing. Ludmila Obadalová