V termínu 28. září až 9. října 2022 budeme společně sbírat naběhané či nachozené kilometry na podporu dobrovolnictví v  Česku. V letošním roce spojujeme „virtuální běh“ s osobní účastí, svou parketu si najde každý.

ADRAběh proběhne v 13 městech České republiky a v Praze se společný výběh uskuteční ve

čtvrtek 29. září od 14h v Kunratickém lese.

Letošní podtitul „Běžíme proti samotě“ přímo vybízí k tomu, co je naším hlavním cílem – propojovat lidi ochotné pomáhat s těmi, kdo pomoc potřebují. A jak se můžete zapojit?

Společný výběh na vytyčené trase

Dejte si do těla na 5km či 10km dlouhé trase po Kunratickém lese - vybíháme 29.9. ve 14h. Můžete běžet se svým pracovním týmem, kamarády, či závodit sami se sebou.

Společná procházka se seniory

Pro neběžce připravenou i pěší trasu, kterou projdeme společně ze seniory. Vycházíme 29.9. ve 14h do Kunratického lesa

Zúčastněte se virtuálně - kdykoli a kdekoli

Po přihlášení Vám pošleme startovní číslo a kdykoli v období 28. září - 9. října si můžete zaběhat nebo se projít jakoukoli trasu

Krom klasického společného výběhu bude možné se zapojit i chůzí – ve stejný čas a na stejném místě chystáme vycházku s klienty Domova seniorů Háje, pro které je procházka v přírodě bez pomoci dobrovolníků nerealizovatelným zážitkem. Pokud byste se chtěli stát průvodcem a doprovodem imobilního seniora na vycházkové trase, i takové „ADRAběžce“ srdečně vítáme. A stejně jako v covidových ročnících i letos je možné přidat se k běhu virtuálně – se startovním číslem můžete urazit jakoukoli trasu na kterémkoli místě dle vaší chuti a možností – za každého přihlášeného účastníka jsme vděční a každý svým příspěvkem podpoří rozvoj dobrovolnictví v České republice.

Těšíme se na vás!