Tradiční ADRAběh pořádáme letos pro pomoc dětem pod heslem „Běžím pro radost“

Hybridní podoba ADRAběhu dává možnost zapojit se opravdu každému. Běžet můžete virtuálně ve dnech od 18. května do 1. června. Užít si ale můžete i společný výběh a dobrou atmosféru s námi!

KDY? 19. května v 17:00

KDE? Borský park

JAK? Vybrat si můžete ze 2 variant:

  • 5 km
  • 1 km interaktivní trasy pro nejmladší

Co znamená, že „Běžím pro radost“? Svojí účastí v běhu totiž podpořím startovným rozdávání radosti dětem. Naši dobrovolníci dávají radost dětem, které se ocitli v těžké životní situaci. Ať už se jedná o nemoc nebo o nutnost prát se s životem a být na to skoro sám. Dobrovolníci dodávají lidskou blízkost, odvahu a radost těm, kdo to nejvíc potřebují.

Cena startovného je 250  a k registracím se dostanete přes stránku www.adrabeh.cz. O dalších podrobnostech k registraci vás budeme, samozřejmě, průběžně informovat, ať vám nic neunikne.

Běžet s námi mohou jak jednotlivcitak i týmy – rodinné, kamarádské či firemní. Do ADRAběhu se můžete zapojit tzv. virtuálně čili odkudkoli a kdykoli v období od 18. května do 1. června.

Do ADRAběhu se mohou zapojit i firmy. Využijte výbornou příležitost pro teambuilding a nabídněte svým zaměstnancům a zaměstnankyním účast na ADRAběhu tím, že za ně uhradíte startovné.  Pokud se chcete jako firma zapojit, pro více informací kontaktujte nikola.novak@adra.cz nebo +420 776 132 557