Těžko lze vyjádřit naši radost z letošního supervizního setkání ADRA dobrovolníků. Doba je to složitá! Opět! Kvůli koronaviru jsme byli nuceni loňské setkání zrušit a podruhé už jsme ho rušit opravdu nechtěli. Vždyť se potřebujeme vidět! Potřebujeme se povzbudit a potěšit. Proto jsme se rozhodli letošní setkání uspořádat a navíc ho připravit slavnostnější než jindy.

Minulý čtvrtek jsme se v podvečer sešli ve velkém sále a přivítali našeho hlavního hosta – ředitele ADRA ČR Radomíra Špinku, který nám představil aktivity ADRY v rámci celé republiky. Zastavili jsme se u mimořádné události způsobené tornádem na jižní Moravě a nahlédli jsme i do některých zahraničních projektů. Než se slova ujal Petr Adame – náš supervizor a pastor v jedné osobě, seznámili jsme přítomné s aktuálními informacemi z našeho budějovického centra. Společný čas nám zpříjemnila hudebním vystoupením děvčata ze smyčcového tria White Strings.

Na závěr byly pro všechny dobrovolníky připravené malé dárky v podobě ADRA novin, vonných svíček, respirátorů a hlavně výrobků z ergodílen od našich milých seniorek. Tradiční pohoštění letos nahradila výslužka s něčím dobrým na zub.

Děkujeme všem milým dárcům a dobrovolníkům, kteří speciálně pro příležitost našeho podzimního setkání darovali všechny výše uvedené věci.

Jsme vděční za ten společný čas! I když jsme museli dodržet všechna bezpečnostní opatření, na dobré náladě a touze pomáhat dál, kde je potřeba, to nic neubralo. Je to radost pohybovat se v tak dobré společnosti. ❤

Iva Kyselová
Vedoucí DC ADRA ČB

Děkujeme moc našim sponzorům: Budějovický Budvar, TERNO České Budějovice a S. C. Johnson.