Rok 2019 se pomalu blíží do svého finále. Ale jaký by to byl závěr roku bez Vánoc a bez Vánočních trhů, které nás v posledních letech zkouší naladit na vánoční čas i bez přispění pravého zimního počasí – bez sněhobílých čepic a jiskřivého ledu. No, co naděláme!? Jaké bude počasí, my těžko ovlivníme, ale to jaké budou letos Vánoční trhy v Českých Budějovicích, alespoň trošku ovlivnit můžeme. 😉 Vždyť se na ně postupně připravujeme celý rok.

Naše šikovné dobrovolnice a podporovatelé ADRY letos vůbec nezaháleli. Přijďte se podívat na náš ADRA stánek, který budeme mít otevřený od 1. do 8. prosince od 9 do 19 hodin na Vánočních trzích na náměstí Přemysla Otakara II.

Určitě ho nepřehlédnete. Bude vonět levandulí a cukrovím. Bude nazdobený andělíčky a vánočními ozdobami. Bude mít pro vás schovaný kousek léta v podobě džemíků, sirupů a zavařenin. Také jsme pro vás napletli ponožky různých velikostí. A máme toho mnoho a mnoho dalšího…

Přijďte se přesvědčit! Věřím, že dáreček z našeho stánku udělá radost! Vám i vašim blízkým. A navíc nákupem pomůžete dobré věci – rozvoji dobrovolnictví v Českých Budějovicích.

Přejeme krásný adventní čas a těšíme se na setkání!

Iva Kyselová
Vedoucí DC ADRA ČB