František a Sam jsou dva úžasní chlapci, kteří se k nám přihlásili již v době, kdy dokonce jednomu z nich nebylo ještě ani patnáct. František je studentem základní školy a Sam Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích.

Hned při první návštěvě na DD Dobrá Voda se úžasně zapojili mezi klienty. Na své návštěvy si s sebou nosí kytaru a aktivně se podílejí na hudebním kroužku, který si sami vytvořili. S klientkami si povídají a hrají také společenské hry. Pracují se skupinou seniorek, která se na ně vždy moc těší a jsou rády za každé setkání s nimi. Přinášejí jim do života radost a elán mládí. Podařilo se jim navázat velmi pěkný přátelský a partnerský vztah založený na vzájemné úctě a respektu. Úsměv klientek, jejich smysluplné zapojení a vyplnění volného času ukazuje, jak je práce kluků cenná! A to je ten nejhezčí dárek a poděkování za jejich práci!

Rádi bychom povzbudili nové potenciální dobrovolníky, kteří by chtěli využít smysluplně svůj volný čas nebo získat nové poznatky a zkušenosti, které je posunou dále a jistě nesmírně obohatí. Věříme, že těchto pár řádek osloví zrovna Vás a rozhodnete se to zkusit. Přijďte k nám nebo nás kontaktujete a my Vám rádi vše přiblížíme.

Více na https://www.adra.cz/dobrovolnictvi/ceske-budejovice
nebo přímo v kontaktech: https://www.adra.cz/dobrovolnictvi/ceske-budejovice/kontakt