Zaměstnankyně firmy DATALITE se sídlem na Pražské 16 uspořádala mezi svými kolegy sbírku pro Nadaci ADRA s cílem pomoci malému Danielovi Vojtkovi. Vybralo se 1700,- Kč. Nepřála si zveřejnit své jméno, ale souhlasila, že napíše krátký pozdrav. Toto nám tedy ke sbírce napsala:

Zdravím všechny lidi, kteří čtou tento článek. Je sepsán pro inspiraci a nalezení síly k uskutečnění láskyplných myšlenek, které nejsou zaměřeny na upevnění vlastního ega.

Při třídění knih, ze kterých jsem tzv. vyrostla, ať už proto, že se jednalo o dětské knížky, nebo i ty, ke kterým se již vracet nebudu, se mi jich nashromáždilo poměrně mnoho. Rozhodla jsem se, že než je daruji do knihovny, zkusím je zpeněžit a vybranou částkou podpořit Daniela, na kterého mi dal tip kolega z práce, který v Adře působí.

Po schválení mým nadřízeným a správcem budovy, jsme s fyzicky zdatnějším kolegou umístili informační tabuli, stůl s knihami a kasičku do vstupní haly budovy, ve které působí více firem s asi 300 zaměstnanci. Šlo o nenáročnou akci a za dva dny bylo vybráno 1 700 korun. Dle pana vrátného dobří lidé přispívali i bez toho, že by si nějakou knihu odnesli.

Přeji Vám štěstí při uskutečňování podobných sbírek.

Renata

Děkujeme.