Na přelomu března a dubna se uskutečnily jarní supervize v domovech pro seniory Dobrá Voda, Máj a Hvízdal v Českých Budějovicích.

Máme radost, že jsme se mohli s většinou našich dobrovolníků už tradičně potkat přímo v zařízeních, kam dochází za svými klienty. Sdíleli jsme vzájemně své zkušenosti s dobrovolnictvím. Dozvěděli se novinky, které se Dobrovolnickém centru ADRA České Budějovice chystají. Získali zpětnou vazbu od vedení přijímacích zařízení na naši dobrovolnickou činnost a tak si vlastně znovu potvrdili, že věnovat svůj čas potřebným lidem na sklonku života prostě stojí za to a dává to smysl.

Děkujeme panu doktorovi Frnochovi, že nás na supervizích provedl důležitým tématem osobní psychohygieny, která je v případě, že chceme pečovat o druhé, nezbytná.

Je skvělé, že v dnešní uspěchané době, kdy se čas stal jednou z nejcennějších komodit, má naše centrum tak velkou a pestrou skupinu dobrovolníků. Ti nezištně pomáhají a zlepšují život těm, kteří pro většinovou společnost stojí už tak nějak na okraji pozornosti.