Letos slavíme výročí 20 let dobrovolnictví s Adrou v České republice! Proto charitativní běh nese výstižný název Nekonečný příBĚH pomoci. ADRAběh se uskuteční v období od 7. do 21. května 2024. Výtěžek použijeme na podporu činnosti dobrovolnic a dobrovolníků u starých lidí v jejich domácnostech a v domovech pro seniory, u dětí s hendikepem i u dlouhodobě nemocných. ADRA tyto dobrovolníky vyhledává, školí, pojišťuje, a především propojuje s těmi, kdo jejich pomoc potřebují. Nechceme, aby nikdo z potřebných zůstal na své starosti a radosti sám!

Akce je virtuální, takže můžete vyběhnout nebo se jen projít kdekoliv to máte rádi. Stačí se jen zaregistrovat a vyrazit! Základní startovné je 250 Kč.

My se také připojujeme se ke společnému tématu ADRA ČR a běžíme letos pro dobrovolnictví!
V úterý 14. 5. v 16 hodin neformálně vyběhneme v českobudějovické Stromovce.
Máte chuť se s námi potkat? Vyběhnout nebo se projít spolu s námi?
Přijďte do Stromovky k bistru U Tří Ptáků.
Každý odběhne, na co bude mít chuť a sílu – 1 km, 3 km, 5 km. Nebo se společně projdeme parkem.

Po běhu nebo procházce bude v cíli na každého předem zaregistrovaného účastníka čekat v bistru U Tří Ptáků malé překvapení v podobě výborné kávy a nanuka zdarma!
Připravené bude také drobné občerstvení a voda.
Pro děti bude nachystaný skákací hrad a stezka s plněním úkolů. Chybět nebude diplom a dáreček pro malé běžce.

POZOR! POZOR! Ještě jedna dobrá zpráva na konec!
Na všechny naše zaregistrované účastníky – ať už se proběhnete nebo projdete kdekoliv – čeká bezva odměna v podobě výtečné kávy zdarma.
Stačí přijít se svým startovním číslem v době konání charitativního běhu od 7.5. do konce května 2024 v Českých Budějovicích na jednu z uvedených adres:

Poběžte s námi pro dobrovolnictví! Pomáhejte spolu s námi… a navíc si vychutnejte šálek dobré kávy 😉