Když mi v polovině ledna přistál do schránky email z Nadace Krása pomoci, jestli bychom měli chuť přihlásit naši seniorskou domácnost do projektu rekonstrukce koupelny, řekla jsem si:  „Proč ne?“.

To je přece super myšlenka! Díky rekonstrukci koupelny podle potřeb daného seniora nebo seniorky můžeme zvýšit kvalitu jejich života a prodloužit samostatný život doma.

Nebylo to úplně tak jednoduché, jak jsem si na začátku představovala. Já byla nadšená a už jsem viděla tu novou, voňavou, bezbariérovou koupelnu.  Když jsem to ale probírala s našimi seniory, narazili jsme na problém několikatýdenní rekonstrukce, kdy není vůbec možné byt užívat.

Teď už vím, dalo se to čekat. Ale nevzdali jsme to, hledali dál a nakonec našli! Paní Anna se za podpory svého manžela rozhodla vydat do tohoto koupelnového dobrodružství.

Máme z toho velikou radost! Nebýt společnosti Laufen, která věnuje zdarma veškeré vybavení koupelny a Nadace Krása pomoci, která zaplatí stavební práce spojené s rekonstrukcí koupelny, nemohla by se paní Anna těšit na novou, voňavou a bezbariérovou koupelnu. 🙂

V neposlední řadě patří velký dík také panu Jiřímu Marosimu, který se celé rekonstrukce ujal a od června nás provedl všemi taji přípravných prací.

No, a teď je to konečně tady! Dnes jsme se od příprav posunuli k samotné realizaci.

Držte nám všem palce, ať to dobře zvládneme!

Iva Kyselová