Dnes začíná virtuální ADRAběh pro Tamarku. Registrovat se na něj můžete na stránkách www.adrarun.cz.

Letošní ročník je součástí celorepublikové akce s podtitulem Běžím pro radost. Poběžíme na podporu čtyřleté Tamarky Komzákovové, která se narodila se vzácným onemocněním mozku. Kilometry pro dobrou věc budeme zdolávat v období v období 18. května až 1. června 2023. Těšíme se na vás!

Jestliže svým během chcete spolu s námi podpořit Tamarku, při registraci – ať už poběžíte virtuálně nebo vyběhnete s námi společně – vyberte variantu:

ADRA_CB_DCCB_adrabeh_pro_Tamarku_2023

VIRTUÁLNĚ + ADRAběh pro Tamarku V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH (1.6.2023)

Tuto volbu vyberte, i když s námi 1. 6. v budějovické Stromovce nebudete. Jenom tímto způsobem půjde startovné přímo Tamarce a její rodině.

ADRAběh je benefiční akce, jejíž výtěžek poputuje v letošním roce na neurorehabilitační cvičení a pomůcky pro malou Tamarku. Základní startovné je 250 Kč, ale můžete Tamarku podpořit i vyšší částkou podle vašeho uvážení. Zapojte se virtuálně a sbírejte kilometry kdykoli a odkudkoli, zároveň se s námi můžete potkat osobně v budějovické Stromovce ve čtvrtek 1.6.! Budeme rádi, když s námi budete sdílet své fotografie a výsledky. Běžci či chodci s největším počtem naběhaných a nachozených kilometrů se můžou těšit na ceny od našich partnerů.

KDE POBĚŽÍME

1. virtuální běh – od 18. května do 1. června kdekoliv to máte rádi

2. společný běh – 1. června v budějovické Stromovce od 16. hodin, u bistra U Tří Ptáků

ADRAběh pro Tamarku plánujeme zakončit happeningem v budějovickém parku Stromovka, a to ve čtvrtek 1.6. odpoledne.

Kdo bude mít chuť si společně zaběhnout 1 – 3 – 5 km, bude mít příležitost spolu s našimi vodiči. Kdo bude mít chuť si jen posedět a popovídat, i to bude díky zázemí bistra U Tří Ptáků možné.

Pro děti bude připravený doprovodný program – skákací hrad, stezka s plněním úkolů, dva koníci, sportovní koutek, malování na obličej, sokolník se svým kamarádem sokolem …

Zkrátka nejdůležitější nebude závod nebo výkon na trati, ale strávit společně příjemný čas, setkat se s rodinou Tamarky a pomoct dobré věci.

V případě, že nejste běžci, ale rádi byste Tamarku podpořili svým darem, můžete tak udělat touto cestou:

Děkujeme, že pomáháte spolu s námi!

Tým ADRAběh České Budějovice 🙂

 

PS. Více informací naleznete na www.adrarun.cz nebo na sociálních sítích FacebookInstagram.