Je nám velkým potěšením, že můžeme 27.5.2018 organizovat ADRA běh. Těšíme se, že si den užijeme při běhu, při sportování, při setkání s přáteli a známými, a zároveň že svou aktivitou pomůžeme někomu, kdo na něco takového ale ve svém životě kvůli zdravotnímu stavu nemůže vůbec pomyslet.

Chceme ADRA běh věnovat Martínkovi Bicanovi a běžet pro něj a jeho příběh.

Sedmiletý Martínek je chlapeček z jižních Čech, který se narodil s těžkou psychomotorickou retardací. Pro jeho současný život to znamená, že nemluví, nechodí, neleze, nemůže se sám najíst a ve všem je odkázán na pomoc své maminky samoživitelky, která se o něj nepřetržitě stará a snaží se mu poskytnout co nejlepší péči a zázemí.

Martínek je ale taky kluk, který mám moc rád hudbu, miluje zvířata a užívá si plavání.

Pro posun ve vývoji by Martínek potřeboval absolvovat léčebný program v Lázních Klimkovice, jenž je vhodné opakovat a podstupovat vícekrát, pro zlepšení každodenného života by Martínek potřeboval i vybavení pro rychlejší mobilitu.

S radostí poběžíme 27.5. 2018 pro Martínka Bicana, jehož životní karty se v mnohém dramaticky liší od našich běžných starostí. S každým přihlášeným závodníkem bude Martínek o trochu blíže léčebné kúře nebo možnosti lépe se pohybovat.

Pojďte s námi běžet, pojďte běžet pro Martínka!

PS. Kdo není zrovna příznivcem sportu, ale přesto by se chtěl zapojit do akce, obraťte se na nás, budeme vděční za jakoukoli pomoc.

Více na: 

 

Kontakt:

info@adrarun.cz

mob: +420 773 224 213