Jakou cenu má 1 minuta laskavosti a lidské blízkosti, kterou naši dobrovolníci věnují seniorům? Její hodnota je nevyčíslitelná!

I když dobrovolníci pracují každý měsíc 240 minut zdarma, náklady na jejich službu je potřeba zaplatit. Oni věnují svůj čas, my jim vytváříme kvalitní odborné i lidské zázemí. A vy svou korunou můžete pomoci takovou podporu pro naše dobrovolníky zajistit.

Česká republika letos už potřetí oslaví Giving Tuesday, mezinárodní svátek dárcovství a den dobrých skutků. Oslavy se po celém světě konají vždy v úterý následující po dni díkůvzdání jako kontrast k nákupnímu šílenství na Black Friday. Nejštědřejší den v roce zaměřený na podporu smysluplných projektů tentokrát připadá na úterý 27. listopadu 2018. Pojďte slavit s námi!

Do Giving Tuesday se letos zapojilo i Dobrovolnické centrum ADRA Brno. Pomozte nám vracet radost do životů osamělých seniorů a podpořte dobrovolnictví prostřednictvím

DARUJTE: https://www.darujme.cz/projekt/1200724

Na 1 minutu radosti stačí přispět 1 korunou. Vašich 240 korun proměníme v 240 minut dobrovolnictví měsíčně.

Více o Giving Tuesday se dozvíte na https://www.giving-tuesday.cz. Naše zapojení najdete zde: https://www.giving-tuesday.cz/podpor-svoji-korunou-dobrovolnictvi-u-senioru/

Děkujeme, že s námi pomáháte.

– Kristýna Ester Gillíková