Díky pandemii jsme na jaře pocítili, jaké by to bylo, když bychom najednou nemohli nakupovat potraviny a další věci běžné spotřeby podle libosti. Bylo to jen na krátkou chvíli, v době, kdy jsme nevěděli, jak se celá situace bude vyvíjet…

Spousta lidí na světě s tímto pocitem prožije celý život. Rodiny v Mali, děti v Myanmaru, v Nigeru. Je ale v našich silách přispět alespoň trochu k tomu, aby i ony měly přístup k základním potravinám, vodě či přístřeší.

Darujte těmto lidem letos k Vánocům jeden z dárků z našeho charitativního e-shopu. Vybírat můžete například z týdenního nákupu potravin, díky kterému zajistíte chudé rodině jáhly, sůl, sušené mléko nebo mouku za 460 Kč na týden, či z příspěvku na vyhloubení studny, kterým poskytnete lidem v Africe přístup k vodě a z dalších dárků, které pomohou lidem v nouzi.

Jako poděkování vám pošleme dárcovský certifikát, který bude připomínkou vaší laskavosti a ochoty pomoci druhým lidem. Zároveň jej můžete věnovat někomu z vašich blízkých jako netradiční dárek, prostřednictvím kterého se můžete radovat z pomoci společně.

 

 

Více na www.adradarek.cz