To jsou slova zástupkyň Dobrovolnického centra ADRA Havířov, které se podílelo na organizaci benefičního koncertu pro těžce handicapovanou Verču. O hluboký hudební zážitek se totiž postarali mimo jiné i ti, kteří na vlastní kůži vědí, co to je mít zdravotní problémy.

Večer 3. října přišlo do multigeneračního centra Lučina tolik lidé dobré vůle, že někteří museli stát. Vystoupení havířovské skupiny SouZnění pod vedením dobrovolnice Bohdanky Pufferové spolu s Libuškou Heřmanovou a Honzou Foltýnem, klienty Santé, bylo naprosto úžasné. Dlouhé hodiny pilného nacvičování se otiskly do každého tónu, což všichni přítomní odměnili dlouhým potleskem.

Pro Verunku, kterou podporuje naše nadace teprve od konce září, se na tomto koncertě vybralo neuvěřitelných 43 243 Kč. To nejen její statečné mamince, ale i mnohým návštěvníkům koncertu, hudebníkům a organizátorům vehnalo slzy do očí.

Dovolte nám na závěr poděkovat  DC ADRA Havířov. Za všechny jmenujme paní Hanu Čadovou a Janu Žoričovou, které iniciovaly pomoc rodině Verunky prostřednictvím naší nadace, pomohly s nezbytnou administrativou s tím spojenou, a to vše v neuvěřitelně krátkém čase. Nebýt jejich osobního nasazení, nakažlivého optimismu a hluboké víry, tak by tato benefiční akce neproběhla tak úspěšně. Děkujeme Vám.