Veronika a Jan, rodiče šestileté Anetky, s Žofinkou, její mladší sestřičkou, děkují všem, kdo ve dnech 23. až 29. prosince poslali dárcovskou sms s heslem ADRAPOMOC na léčbu jejich malé – velké bojovnice. K jejich díkům se s radostí a příspěvkem 8000 Kč připojujeme i my.

„Sice jsme letošní Vánoce prožili u počítače, ale vyplatilo se to. Je to úžasné. Takový úspěch jsme nečekali“, říká maminka Veronika.

Tato holčička měla kvůli těžké mozkové obrně prožít svůj život v ústavu, ale díky intenzivní péči rodičů a účinné rehabilitaci Anetka dnes chodí a říká první slůvka. Lékaři z motolské nemocnice o ní proto řekli, že je jeden ze dvou zázraků, který do roka zažijí. Nyní takový zázrak prožívají rodiče Anetky, a to díky solidaritě, porozumění a aktivní pomoci stovek lidí, kteří odeslali jejich dcerce dárcovskou sms. Dali jí tak určitě letos ten nejnečekanější dárek pod stromeček – příspěvek na pokračování intenzivní rehabilitace – a všem kolem ujištění, že stále existují lidé s dobrým srdcem. Anetku a její rodiče čeká ale ještě dlouhá cesta. Tak hned na počátku roku 2017 jde tato statečná a rozesmátá holčička na operaci.

Jsme rádi, že jsme tuto vánoční akci mohli zprostředkovat, a tak dostát způsobu činnosti naší nadace – propojovat lidi potřebné s pomáhajícími – a usilovat tím, aby lidská sounáležitost s ne-lhostejností nevymizela z našich životů. Bude-li to možné, budeme Anetce pomáhat i nadále.