Při příležitosti oslav 20. výročí organizace ADRA v ČR pořádá Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava v úterý 29. 5. 2012 od 13 do 19 hodin koncert na Hlavní třídě v Ostravě – Porubě. Tímto chce připomenout jednotlivé aktivity organizace, ale také zviditelnit myšlenku dobrovolnictví, protože dobrovolníci jsou ti, kteří jsou nezbytnou součástí aktivit organizace ADRA.

Přijďte sfouknout svíčky na narozeninovém dortu, zaposlouchat se do tónů hudby, která v tento den bude hrát pro všechny. Jako interpreti se představí ostravské skupiny Kalamitta, Magnolia, Zpocený voko, Camara a AC/DC revival. Část programu je určena i dětem, na něž čekají soutěže i různé kreativní aktivity. Nebude chybět ani přehlídka jízdního oddílu Městské policie Ostrava na koních či Cirkus trochu jinak. V průběhu odpoledne bude možné slyšet zástupce jednotlivých organizací, kde dobrovolníci působí, samotné dobrovolníky, kteří jsou do různých činností zapojeni, a také informace o působení Dobrovolnického centra ADRA v Ostravě.

Současně bude po celém městě probíhat sbírka, jejíž výtěžek bude určen na jednotlivé dobrovolnické programy v Ostravě, bude představen také nový program pravidelného dárcovství Mince denně a zodpovězeny všechny případné dotazy k tomuto programu. Přijďte nám pomoci vytvořit nezapomenutelnou atmosféru a užít si toto výročí s námi. Těšíme se na Vás v úterý, 29. 5. 2012 od 13hod. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete podívat na www.adraostrava.cz nebo zavolat na 605 784 584.

pozvanka