Sbírku ADRA na pomoc lidem ohroženým šířením koronaviru, se rozhodlo podpořit sdružení CZ.NIC, správce české národní domény. Sdružení spustilo kampaň, skrze kterou budou moci držitelé domén přispět finančně na aktivity Adry.

Pro sdružení CZ.NIC a držitele domén je důležité, aby byla data uvedená v registru domén správná a aktuální, a to především proto, aby mohli držitelé včas dostávat aktuální informace, které se jejich domén týkají. K ověřování kontaktů se sdružení CZ.NIC snažilo držitele doposud motivovat drobnými dárky. K nim ale ode dneška přibude i jiná možnost: „Letos bychom aktivním držitelům rádi nabídli možnost si jako odměnu za ověření údajů zvolit dobročinný příspěvek v hodnotě sta korun, který za ně naše sdružení zašle na účet jedné organizace dle jejich výběru – ADRA, Člověk v tísni nebo Linka bezpečí. Věříme, že držitelé získají nejen výhody, které přináší samotné ověření údajů, ale také dobrý pocit, že pomohli tam, kde se často takovéto podpory nedostává,“ představuje novinku v kampani sdružení CZ.NIC jeho marketingový ředitel Ondřej Písek.

Prostředky poputují na veřejnou sbírku na pomoc těm nejohroženějším skupinám lidí, za kterými ADRA vysílá dobrovolníky. Jedná se o seniory a další osoby, izolované kvůli současné pandemii.

 

Děkujeme sdružení: