Naši milí dárci, dovolte, abychom se s vámi podělili dokonce o radosti dvě. Jednou je zimní pozdrav od Lehmannových a druhou je bezvadná zpráva o získání kočárku pro opuštěnou holčičku.

Paní Lehmannová, jejíž rodinu jsme podporovali loni na jaře, nám dnes napsala: „Děti měly minulý týden prázdniny. Zamrzly rybníky, takže jsem odpoledne po práci trávila s dětmi bruslením, bylo to fajn a hlavně  děti neproseděly celé dny doma. Chtěla bych moc poděkovat, protože díky Vaší pomoci jsem mohla starším synům koupit i brusle.“ Život rodiny se čtyřmi dětmi a trvale těžce nemocným tatínkem vzbudil u vás, dárců, velkou solidaritu, takže maminka nakonec převzala symbolický šek na 319 tisíc korun.

Od spolku Svět dětí v Krči jsme obdrželi ve stejný den zprávu: „Podařilo se nám získat plnou možnou finanční podporu pojišťovny a už nám i doručili kočárek. Děkujeme vám.“ Jedná se o zdravotní kočárek pro 4letou holčičku, které byla diagnostikována dětská mozková obrna, a rodiče o ni nejeví žádný zájem. Na účtu naší veřejné sbírky se pro ni nasbíralo téměř 30 tisíc korun, což stačí na úhradu doplatku.

Uvědomujeme si, že bez vás, našich dárců, by tyto děti, které to rozhodně v životě nemají snadné, neprožívaly nyní radost a hezké chvíle. Děkujeme vám.