Přestože jsou Vánoce svátky klidu, míru a pohody, obdobím, kdy se navštěvujeme s rodinou a přáteli, jsou také obdobím, kdy si dáváme dárky, a s tím je občas spojen i shon a stres.

Ať už máte dárky krásně vyladěné a vkusně zabalené nebo ještě stále nemáte tušení, co koupit švagrovi, můžete i na poslední chvíli využít dárkové poukazy, kterými pomáháte dobré věci.

Od dárců nám přicházejí krásné reakce, ze kterých můžete také načerpat inspiraci:

„Letošní Vánoce jsem opravdu neměla chuť řešit. Vadilo mi kupovat několikátý rok za sebou knížku tchánovi, kterou už nemá do knihovny ani kam dát, voňavku mámě, když se stejně nikdy netrefím do jejího vkusu a absolutní blbosti manželovi a tátovi, protože chlapům se dárky nakupují nejhůř. Koupila jsem všem dárcovské certifikáty od Adry – tchýni obědy pro děti v Bangladéši – to ji dojme, manželovi osla – nic v tom nehledejte J, tchánovi dezinfekční tablety a tátovi vodu pro člověka na dva měsíce. Popravdě – myslím, že se nám u vánočního stromku letos dost uleví. Ubude věcí a přibude dobrý pocit z pomoci.“

 – Karolína

Pojďte do toho taky a darujte dárky, které pomáhají.

S našimi dárkovými poukazy se nemusíte obávat, že nebudou doručeny včas. I na poslední chvíli Vám je zašleme elektronicky přímo da Vaší e-mailové schránky. Ale moc s tím neotálejte, poslední certifikáty rozesíláme 23.12. ????

Z dárkových poukazů si vyberte ZDE.