UPDATE: Děkujeme všem účastníkům a účastnicím, kteří se akce zúčastnili a podpořili dobrou věc. V rámci koncertu se podařilo na podporu zdravotního střediska Itibo vybrat:

20 006 Kč

Srdečně vás zveme na benefiční koncert, který ve prospěch zdravotnického zařízení Itibo pořádá spolek Lieder Company Prague. Poslechnout si krásnou hudbu a podpořit tak dobrou věc můžete 5. února 2023 od 18 hodin v netradičních prostorách klubu Salsita.

Itibo je zdravotnické středisko v Keni, které pod záštitou organizace ADRA již od roku 2006 poskytuje zdravotní péči dětem i dospělým v dané oblasti. Jeho součástí je porodnice, zubní ambulance, jednotka intenzivní péče atd. Díky spolupráci s lékařskými fakultami se do jeho činnosti zapojuje řada lékařů či mediků z České republiky. V Itibu je ošetřeno kolem 9 000 pacientů ročně a v porodnici se narodí stovky dětí. Itibo se dále zaměřuje na vzdělávání a školení zdravotnického personálu.

Na koncertě vystoupí členové spolku Lieder Company Prague v programu složeném z klasicistního a romantického (nejen) písňového repertoáru. Večerem provázejí Radka Fidlerová a Milan Lukáš Šnajdr.

 

Účinkující:

Jana Sibera – soprán
Ondřej Holub – tenor
Robin Červinek – baryton
Roman Janál – baryton
Jan Dušek – klavír

 

Účinkující vystupují bez nároku na honorář, výtěžek koncertu bude věnován projektu Itibo.Po koncertě následuje projekce filmu HBO Daleko za sluncem za účasti režisérky Olgy Malířové Špátové.