I když se blíží vánoční pohoda a svátky, my neotálíme a pomáháme, kde se dá, tentokrát v Sýrii, Indonésii, Mali a dalších zemích. Navíc jsme spustili nový web www.ADRAdarek.cz, kde bude darování zase o něco jednodušší.

Víme, že pomoc v zemích, kde je to potřeba, je pro vás důležitá. Připravili jsme pro vás proto možnost sdílet radost z pomoci s vašimi blízkými. Třeba s rodinou, kolegy nebo kamarády. Stačí když na webu vyberete jeden nebo i více dárků, například týdenní nebo měsíční poukaz na jídlo, omalovánky nebo třeba kozu. Poté už jen stačí nechat si od nás zaslat dárcovský certifikát a zabalit ho pod stromeček.

 

KOZA HRDINKA

 

Koza nebo jiné hospodářské může některým rodinám změnit život. Mléko dodá zdravou potravu nebo možnost přivydělat prodejem mléčných výrobků.

 
 
TÝDENNÍ NÁKUP POTRAVIN
 
 

Mouka, rýže, cukr, sušené mléko, olej, jáhly a sůl. Pro jednoho skromný nákup, pro druhého záchrana. Darujte potraviny na týden těm, kteří to potřebují.

 
 
ŠKOLNÍ POTŘEBY
 
 
Pomozte dětem z chudých rodin na cestě za lepší budoucností a obdarujte je školními potřebami, které potřebují, ale často na ně nezbydou prostředky.
 
 
 
Více dárků naleznete na: www.adradarek.cz 
 
 
Děkujeme, že jste tu s námi pro druhé i o Vánocích.