Jakub Navara je sedmiletý kluk, který se těšil na svět tak, že se narodil již ve 25. týdnu těhotenství. Jeho tělíčko vážilo necelých 800 g. Pár dní po porodu přišel o své dvojče, brášku. Od té doby bojuje za dva a je odkázán na nepřetržitou pomoc svého okolí. Pomozte mu poprat se s nepříznivým osudem odesláním DMS ve tvaru DMS ADRAPOMOC na tel. č. 87 777. Děkujeme!

Kubík NavaraKubík trpí dětskou mozkovou obrnou, epilepsií, mentální retardací. I přes všechny komplikace je to veselý, usměvavý a vnímavý chlapec. Moc rád poslouchá vyprávěné pohádky a díky každodennímu domácímu cvičení a rehabilitacím ve stacionáři dokáže hezky jíst, přetáčí se na bříško zpět a zkouší plazení. Přestože rodiče vědí, že nikdy nebude chodit, jeho úsměv jim dává plno síly jít dál a nevzdávat se.

Roční péče především v podobě intenzivních rehabilitačních pobytů stojí rodinu kolem 250 tisíc korun. Pomozte Kubíčkovi k novým pokrokům, které díky intenzivní rehabilitaci přicházejí a usnadňují mu jeho už tak nelehký život.

Pošlete DMS na 87 777 ve tvaru: DMS ADRAPOMOC. Cena DMS je 30 Kč, nadace obdrží 28,50 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců. Své DMS posílejte od 26. září 2016 do 16. října 2016