Firma ALIMPEX FOOD, a.s., se zúčastnila 4. ročníku Ice Cream Festivalu a rozhodla se výdělek z prodeje zmrzlin značky Schöller (hlavní sponzor akce) věnovat na dobrou věc. Částkou 20 000 Kč tak přispěla na péči a léčbu těžce handicapovaných dětí, jež podporuje naše nadace.

Prague Ice Cream Festival je svátek všech milovníků zmrzliny, který vznikl v roce 2015 a v současné době je největším festivalem svého typu ve střední Evropě. Tato akce pro celou rodinu nabízela prostřednictvím desítek českých i zahraničních firem na Výstavišti v Holešovicích letní zábavu pro děti i dospělé – řadu soutěží ale hlavně ochutnávek všech druhů mražených výrobků, čerstvého ovoce, nápojů či nejrůznějšího občerstvení. Na jejím programu nechyběla ani pomoc potřebným. Bylo krásné počasí, a proto o účastníky nebyla nouze.

Firma ALIMPEX FOOD, a.s., se letos do festivalu zapojila nabídkou značek Polárka, Kaktus a Schöller. Velice nás potěšilo, že přitom myslela i na druhé – že se obrátila na naši nadaci, a tak se zapojila do pomoci těm, kteří bojují s těžkým postižením. Vážíme si toho a děkujeme.