Posíláte rádi dárcovské SMS? Přijde vám to jako rychlý a jednoduchý způsob podpory druhých? Pak pro vás máme několik dobrých zpráv. Nově je možné zasílat dárcovské SMS ve třech cenových hladinách, a to v hodnotě 30 Kč, 60 Kč a 90 Kč. Pro každou cenovou hladinu si navíc můžete aktivovat tzv. trvalou podporu, to znamená na dobu, kterou si určite vy sami (jakási obdoba trvalého bankovního příkazu).

Tak to byla první novinka. A ta druhá? Nově se zvyšuje částka, kterou Nadace ADRA z DMS získá v rámci své veřejné sbírky na podporu konkrétního žadatele pomoci, a snižuje se částka na provoz této služby. Ta klesá na pouhou jednu korunu z každé dárcovské SMS. Čím vyšší podporu tedy zvolíte, tím méně prostředků půjde provozovateli, kterým je Fórum dárců, střešní organizace, jež od roku 1997 rozvíjí dárcovství a filantropii v Česku.

Unikátní a ryze český projekt mobilního on-line dárcovství tak v roce 2017 vstupuje do nové etapy. Buďte u toho i vy a zašlete svou DMS na podporu konkrétním dětem, dospělým, rodinám i seniorům, kteří jsou kvůli špatnému zdravotnímu či sociálnímu stavu v mimořádně těžké životní situaci, jež nemohou zvládnout vlastními silami. Děkujeme vám!

Projekt je možné podpořit odesláním dárcovské SMS v hodnotě 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kč, a to jednorázově na číslo 87 777. Tvar DMS je:

  • DMS ADRAPOMOC 30
  • DMS ADRAPOMOC 60
  • DMS ADRAPOMOC 90

Pokud byste měli zájem o pravidelnou měsíční podporu, pak je potřeba odeslat SMS ve tvaru:

  • DMS TRV ADRAPOMOC 30
  • DMS TRV ADRAPOMOC 60
  • DMS TRV ADRAPOMOC 90 

Cena jedné DMS je 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kc. Nadace ADRA obdrží 29 Kč, 59 Kč nebo 89 Kč. Více informací na www.darcovskasms.cz.