Stejně jako v poslední letech, i v tomto roce pořádá ADRA letní tábor pro děti z dětského domova na Ukrajině. Letos vypraví do Mukačeva skupinu s dobrovolníky na 1 turnus – v termínu od 17. 6. do 30.6. 2013. Máte-li zájem se projektu jako dobrovolník nebo dobrovolnice zúčastnit, vyplňte prosím online přihlášku, kterou naleznete zde

Úkolem dobrovolnického týmu bude připravit a realizovat volnočasové aktivity v areálu dětského domova. Pro padesát ukrajinských dětí je těchto čtrnáct dní zážitkem, na který se těší celý rok. Atraktivním programem a zábavnou formou si mimo jiné zlepšují komunikační dovednosti, učí se hrát podle pravidel a hlavně smysluplně stráví část svého volného prázdninového času. Z tábora si mnohé  odnesou i samotní dobrovolníci, zvláště pro studenty sociální práce či pedagogiky je to zajímavá možnost praxe.

Dobrovolníkům bude v průběhu tábora zajištěno ubytování a strava. Cestovní náklady si hradí sami dobrovolníci. Přihlášky vyplňujte co nejdříve, nejpozději však do 15. 5. 2013. Všichni zájemci budou vyrozuměni do konce května. Nezapomeňte, že pro cestu na Ukrajinu je třeba mít platný cestovní pas!

V případě dalších dotazů kontaktujte Markétu Lančovou: marketa.lancova@adra.cz.