Dnešní den plný her a soutěží patří v Česku dětem. Děti z BanglaKids se ale těší na 26. října. Těšit se můžete i Vy! Bude to den nejen 7 000 podpořených bangladéšských dětí, ale stejně tak den Vás, jejich dárců a příznivců. Program BanglaKids totiž slaví 20. narozeniny. Chystáme pro Vás Galavečer pro BanglaKids, který se uskuteční 26. října v pražském kině Dlabačov. Ať už jste podpořili ve vzdělání jedno z bangladéšských dětí, nebo Vás láká společnost a zajímavý večer, přijďte s námi 20. výročí oslavit! Na jaký program se můžete těšit?

Galavečer pro BanglaKids – Posíláte děti do školy již 20 let

KDY: 26. října 2019 od 18 h

KDE: kino Dlabačov, Praha (Bělohorská 125/24, Břevnov, 169 01)

PROGRAM:

  • promítání krátkého filmu
  • vystoupení hostů a představení 20 let BanglaKids
  • benefiční módní přehlídka sárí – účast přislíbila např. Barbora Šporclová Kodetová

Vstup na akci je dobrovolný. Po skončení programu ve 20:00 se neformálně setkáme u drobného občerstvení v přilehlé kavárně kina. Akci udělil záštitu radní hlavního města Prahy Adam Zábranský.

Na akci se prosím předem registrujte. Těšíme se na Vás!

REGISTROVAT SE MŮŽETE na: Google formulář.

Pozvěte na akci i své přátele! Sdílet můžete tento odkaz nebo událost na Facebooku.

Hlavní partner galavečera: Gyn ALW, s.r.o.

Chcete se i Vy se svou firmou stát partnery benefičního galavečera? Více informací naleznete v prezentaci.

PROČ POMÁHAT PRÁVĚ DĚTEM V BANGLADÉŠI?

Adresná podpora vzdělávání dětí funguje v Česku jako forma rozvojové pomoci již 25 let. To jsou téměř 2 generace dětí, které díky tomu mohly získat vzdělání v mnoha nejchudších zemích světa. Program BanglaKids byl založený v roce 1999. Od té doby se zapojilo více než 2 000 dárců, kteří celkem pomohli 7000 bangladéšských dětí z chudých rodin – například Šubrotovi, kterého jste zachránili před dětskou prací, nebo Amely, která se stala první vysokoškolačkou v rodině. Právě teď studuje díky dárcům více než 1 170 dětí z nejchudších rodin, takže mohou absolvovat základní, střední a dokonce i vysokoškolské vzdělání. Věříme, že společně dokážeme změnit svět nejen těmto dětem!