Zveme Vás na 4. ročník oblíbené sportovně-charitativní akce, která se letos bude konat v neděli 23. 9. v krásném parku v centru Prahy na Letné.

Během a koloběhem letos podpoříme vzdělávací centrum Adry, Čalantika (www.calantika.cz). Díky příspěvku, který v rámci běhu vybereme, budou moci děti v Bangladéši chodit do školy i další rok. Zde se můžete podívat na krátké video, které ukazuje příběhy dětí, jež do centra docházejí.

Připraveny máme běžecké trasy jak pro profíky, tak pro hobby-běžce, v délce 10 km a 5 km. Ti, kdo budou chtít posílit týmového ducha, se mohou přihlásit do štafety na 2 x 5 km. Nezapomněli jsme ale ani na naše nejmenší závodníky. Dětské závody jsou otevřeny pro tři věkové kategorie – do 6 let, 6 – 10 let a 10 – 14 let. Startovné je ZDARMA. Na vítěze jednotlivých kategorií čekají skvělé ceny od našich partnerů jako jsou firma Naboso, Labatti, Wayfarer, Perka, Ko-ra-le, Runway, Ultimo, Ráj poníků, Jump park a další. 

Na místě se můžete projet na speciálních koloběžkách od firmy Yedoo a dokonce si v koloběhání i zazávodit v rámci koloběžkového odpoledne. Po sportovních výkonech na vás čekají pohodlné hamaky od firmy Siesta, ve kterých si budete moci vychutnat bangladéšské občerstvení od Karivanu či výbornou kávu od TU KAFE. Čalantiku totiž podpoříte i mlsáním: z každého nakoupeného zákusku či jídla věnují oba foodtrucky 10 Kč na veřejnou sbírku projektu.

Celým dnem bude provázet známý moderátor Jan Smetana. Zaběhat si přijde také sportovní redaktor Tomáš Poláček.

Ti z Vás, kteří se přihlásí do 30.8., budou zařazeni do slosování o prémiovou hamaku od La Siesty. Neváhejte tedy a registrujte se co nejdříve, kapacita je omezená.

Aktuální informace k akci sledujte na Facebookovém profilu akce. 

Informace o závodě naleznete na webu www.adrabeh.cz

Pojďte s námi strávit příjemnou neděli na Letné!