Již 3. ročník charitativního běhu ve prospěch konta ADRA na pomoc při humanitárních katastrofách se uskuteční v neděli 2. října 2016 v parku Ladronka na Praze 6. Na širokých cestách pražského parku se mohou zdatní běžci těšit na 12 km trasu, kterou lze běžet i jako štafetu. Pro začínající a příležitostné běžce je připravena kratší 4 km dlouhá trasa. A nebudou chybět ani dětské závody v různých věkových kategoriích.

Akce pro celou rodinu nebo Váš příští teambuilding

Sportovně-zábavní akce nabídne řadu her a soutěží pro dospělé i naše nejmenší. Při nich se dozvíte mnohé o práci humanitárních pracovníků a situaci v zemích zasažených přírodními katastrofami či válečným konfliktem. Vědomostní soutěže a kvízy o ceny, výtvarný koutek, malování na obličej jsou připraveny pro děti, zatímco dospělí mohou vyzkoušet posilovací cvičení pod vedením zkušených fitness trenérů. Mimořádné události se týkají i České republiky, kde ADRA také aktivně pomáhá. Svou práci při mimořádných událostech proto letos představí i hasičský záchranný sbor. Celou akcí bude již podruhé provázet oblíbený televizní reportérsportovní komentátor Jan Smetana, a to bez nároku na honorář.

Startovným ve výši 300 Kč účastníci přispějí na sbírkové konto ADRA, a podpoří tak společnou pomoc při humanitárních katastrofách v České republice a zahraničí. Přihlásit se můžete online do 28. září na www.adrabeh.cz/prihlaska. Dále pak přímo na místě u stánku ADRA.

Více o pravidlech závodu a program akce najdete na www.adrabeh.cz.

Těšíme se na Vaši účast!