Přástky s ADROU ????
 
Tak nám ten nový rok – hezky zakulacený – výborně začal! Kromě toho, že se v našem centru úspěšně vyhodnocují stávající projekty, rozjíždějí nové dobrovolnické programy, školí noví dobrovolníci…, máme navíc kolem sebe spoustu ochotných a hlavně šikovných pomocných rukou.❤️
 
Na sobotu odpoledne jsme svolali další ročník „Přástek s ADROU“. Copak si pod tím můžete představit? Za starých časů se scházely hospodyně, aby společně draly peří, šily, předly, vyráběly a hlavně si pěkně popovídaly. Tak jednu naši dlouholetou kamarádku napadlo, že by bylo skvělé se takhle postaru potkávat. Nad něčím dobrým na zub si popovídat a zároveň vyrobit něco krásného, voňavého a navíc velmi užitečného. Protože výrobky z této společné tvořivé dílny poslouží našemu dobrovolnickému centru k získání finančních prostředků na rozvoj dobrovolnictví v Českých Budějovicích. S výsledky naší společné radostné práce se budete moct setkat na Velikonočních trzích, kde bude mít ADRA opět svůj stánek.????
 
Děkuji všem ochotným a zručným pomocnicím. Sešlo se nás v sobotu třicet… a už teď se těšíme na další přástky poslední únorovou sobotu! ????
 
Iva Kyselová