Po několikaměsíční úspěšné spolupráci s brněnskými domovy pro seniory ve Starém Lískovci a v Tuřanech budeme již od konce dubna vysílat dobrovolníky také do Domova pro seniory Vychodilova v Žabovřeskách a Domova pro seniory Foltýnova v Bystrci.

V obou nových domovech jsme již také absolvovali setkání s vedením i zaměstnanci domovů, kde jsme si povídali o naší společné práci, kterou je zvyšovat kvalitu života seniorů žijících v domovech. Ač se to možná zdá přehnané, k lepšímu životu můžeme pomoci i jen tím, že si na ně uděláme čas hodinu týdně, budeme jim naslouchat, nebo se na ně třeba usmějeme.

Své zkušenosti s tím má i třicítka stávajících brněnských dobrovolníků, ke kterým se právě teď můžete připojit i Vy.

Školení pro zájemce o dobrovolnictví v Domově pro seniory Vychodilova v Žabovřeskách se uskuteční ve středu 6. dubna od 15.30 do 19.30 na ulici Vychodilova 20.

Školení pro zájemce o dobrovolnictví v Domově pro seniory Foltýnova v Bystrci se uskuteční v neděli 17. dubna od 13.30 do 18.00 na ulici Foltýnova 21.

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na mailu jakub.dostal@adra.cz nebo na telefonu: 733 598 494, kde Vám také rádi poskytneme více informací.

Těšíme se na Vás.