Jsme tu s vámi pro druhé

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek

ADRA obchod v Jablunkově

Máte doma nepotřebné oblečení či potřeby do domácnosti? Chcete podpořit mezilidskou pomoc ve vašem městě? Darujte zachovalé věci do našeho charitativního ADRA obchodu v Jablunkově. Ulehčíte planetě a podpoříte činnost Dobrovolnického centra ADRA Frýdek-Místek. Těšit se můžete na příjemné prostředí a originální kousky. Z prostředků získaných z prodeje financujeme a rozvíjíme naše dobrovolnické aktivity.

Kromě oblečení můžete darovat obuv, knížky, hry, CD, plyšáky, hrnce, talířky, příbory, povlečení, deky, zkrátka cokoliv z domácnosti, co už nepotřebujete, ale druhým by mohlo ještě dobře posloužit. Vše můžete dovézt do našeho obchodu vždy v otevírací době.

přijďte nás navštívit

ADRA obchod Jablunkov

Adresa
Dukelská 110
739 91 Jablunkov

Otevírací doba

PO-ST: 8:00 – 16:00

ČT: 11:00 – 17:00

PÁ: 8:00 – 13:00

kontejnery na oblečení a kde je najdete

Nehodí se vám otevírací doba charitativního obchodu? I na to máme řešení! Oblečení můžete darovat prostřednictvím našich ADRA kontejnerů na textil. Věci darované do kontejneru musí být čisté a ideálně zabalené v igelitových taškách či pytlích. Oblečení z kontejnerů se třídí, část putuje do našich charitativních obchodů, část do sociálních šatníků a zbývající část se recykluje.

na koho se obrátit?

Na vaši návštěvu se těší Pavla Grzonková, vedoucí ADRA obchodů. Obracet se na ni můžete i v případě, že chcete darovat např. nábytek a další objemné věci.

vedoucí obchůdků

Pavla Grzonková

Vedoucí ADRA obchodů a koordinátorka ADRA sociálních šatníků
+420 602 688 416
pavla.grzonkova@adra.cz

Zavřít