ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Frýdek-Místek
Main banner

Dobrovolnictví > Frýdek-Místek > Charitativní obchody > Turnov

Informace z centra:

POHOVORY PRO ZÁJEMCE O DOBROVOLNICTVÍ SE KONAJÍ:

KAŽDOU STŘEDU

14 - 17 HODIN


Dobrovolnické centrum

ADRA Frýdek-Místek

Radniční 1242

Frýdek - Místek 738 01


Bankovní spojení:

ČSOB, a.s., Praha

č. účtu: 808777808/0300 v. s. 210


Turnov

Někdy stačí k zázraku jen málo...

V Turnově na Nádražní ulici stačily neobsazené prodejní prostory, vstřícnost místní Církve adventistů sedmého dne a nadšení lidí ke zrodu myšlenky otevřít začátkem dubna charitativní obchůdek. V tomto obchůdku lidé budou mít možnost získat za určitý finanční obnos ty nejhezčí věci ze skříní, půd nebo garáží, které štědří dárci do obchůdku donesou. Cílem této dobročinné aktivity je získat finance (výtěžek z veřejné sbírky), které budou použity pro rozvoj dobrovolnických programů ADRA v Turnově.

Pokud chcete být nápomocni při zrodu tohoto charitativního obchůdku, řekněte o něm Vašim přátelům a známým.  A v případě, že chcete být přímými svědky jeho zrození, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt: Bc. Milena Čančíková, tel. 737 441 159, milena.cancikova@adra.cz

 

Hokejisti z Turnova podporují ADRU

V sobotu 17. 2. se v Turnově odehrálo první utkání play-off. Hokejový borci z Turnova nepodali pouze krásný výkon, ale ukázali, že mají srdce na pravém místě. Před začátkem utkání darovali organizaci ADRA šek v hodnotě 4 000,- Kč. Ke sportovcům se přidali i fanoušci, kteří měli možnost přispět do zapečetěných pokladniček. Získané finanční dary se použijí na rozvoj dobrovolnictví u seniorů na Turnovsku. V průběhu dalších domácích zápasů mohou návštěvníci přinést také hračky, knížky, dárkové, sportovní potřeby nebo kvalitní oblečení. Dané věci poputují do nově vzniklého charitativního obchůdku ADRA na Nádražní ulici. Cílem této dobročinné aktivity je získat finance (výtěžek z veřejné sbírky), které budou použity pro rozvoj dobrovolnických programů u seniorů.