Dobrovolnictví při mimořádných událostech
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Array ( [0] => stdClass Object ( [id_category] => 297 [id_type] => 8 [id_alias_category] => [id_podstromu] => [id_parent_category] => 1 [id_document] => [id_root_node] => 1 [id_modul] => 16 [id_user] => 3 [id_layout] => [title] => Dobrovolnictví při mimořádných událostech [is_container] => [is_prefered] => [is_hide_column] => [is_perex] => [is_private] => [is_deleted] => [address] => [url] => adradobrovolnik [urlfull] => adradobrovolnik [password] => [poradi] => 10 [hloubka] => 1 [left_node] => 1478 [right_node] => 1485 [id_menu_vertical] => ) )
Main banner

ADRA > Dobrovolnictví při mimořádných událostech

Dobrovolnictví při mimořádných událostech

Registrační karta dobrovolníka

Dobrovolníkem se dle zákona č. 198/2002 Sb., o dobrovolnické službě může stát fyzická osoba starší 15 let, pokud jde o výkon dobrovolnické služby na území České republiky. Osoby mladší 18 let potřebují k výkonu dobrovolnické služby souhlas zákonného zástupce. Formulář k vyplnění naleznete zde, vyplněný jej prosím přineste s sebou na akci.

Instrukce pro vyplnění karty:

Vyplňujte pravdivě všechny údaje v registrační kartě. Informace poslouží zejména k pojištění dobrovolníků, vedení databáze dobrovolníků a ke statistickému zpracování údajů.

Registrací souhlasíte s použitím osobních údajů pro pojištění pro případ úrazu a poškození věci při výkonu dobrovolnické činnosti u Hasičské vzájemné pojišťovny, a.s.

Přihlašovací údaje

Kontaktní údaje

Povinné údaje


Nepovinné údajeVyplněním tohoto elektronického formuláře a jeho odesláním souhlasíte s použitím výše uvedených údajů (osobních údajů ve smyslu § 4 písm. a zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) a jejich zařazením do databáze dobrovolníků při mimořádných událostech občanského sdružení ADRA.